Наша команда

    Олександр Кардаков

Олександр Кардаков

Голова Наглядової ради компанії «Октава Капітал»

У 1987 році закінчив факультет електронної техніки Київського політехнічного інституту. У 2002 році отримав ступінь MBA.

У 1990 році разом з одногрупниками створив компанію «Інформаційні комп'ютерні системи» (ICS , пізніше - «Інком»), в якій зайняв позицію технічного директора. З 1994 року - директор ICS, 1996 - президент ICS. З 2002 року обіймає посаду президента компаній «Інком» та «Датагруп».

З 2009 року – голова Наглядової ради «Октава Капітал».

   Тетяна Андріанова

Тетяна Андріанова

Директор з правових питань компанії «Октава Капітал»

Голова комітету корпоративної безпеки

Член наглядової ради ПрАТ «Датагруп»

У 2000 році закінчила Київський національний економічний університет ім. В. Гетьмана за спеціальністю «Правознавство».

У 2001 році стала до роботи в ЗАТ «Інформаційні комп'ютерні системи» на посаді юрисконсульта. У 2005 році очолила юридичну службу, яка обслуговує всі активи Олександра Кардакова.

У 2007 році переведена на посаду директора з правових питань в компанію «Октава Капітал».

У 2014 році закінчила навчання в Міжнародному Інституті Менеджменту за програмою MBA.

З 2004 року має свідоцтво на право здійснення адвокатської діяльності.

Має великий досвід у корпоративному управлінні, у сфері злиттів і поглинань, побудові корпоративних структур, управлінні та реструктуризації портфеля активів. Супроводжувала великі проекти із залучення боргового та акціонерного фінансування, операції з фінансовими активами, реструктуризації заборгованості.

Досвід Тетяни Андріанової у сфері забезпечення корпоративної безпеки містить розробку стратегій захисту майнових інтересів власників бізнесу, роботи з ризиками та недопущення внутрішніх і зовнішніх загроз, ведення складних переговорів, вирішення корпоративних конфліктів.

 

Дмитро Рибальченко

Дмитро Рибальченко

Керівник фінансового департаменту компанії Октава Капітал

У 2003 році закінчив Київський Національний економічний університет ім. Гетьмана за спеціальністю «Облік та аудит на промислових підприємствах». Закінчив МІМ-Київ в 2013 році (диплом МВА).

Розпочав діяльність у 2002 році у складі холдингу «Євроконсалтинг» на посаді аудитора. Протягом чотирьох років (2005-2009) займав посаду начальника внутрішнього аудиту Концерну «НІКО».

У 2009 році приступив до роботи в компанії «Октава Капітал» на посаді консультанта з податкового планування. У 2011 році очолив фінансовий відділ компанії. У 2015 році обраний на посаду керівника фінансового департаменту «Октава Капітал».

Має великий досвід роботи як фахівець з зовнішнього та внутрішнього аудиту, розробок схем податкового планування, управління фінансами та фінансовими службами.

 

Олег Борійчук

Олег Борійчук

Заступник директора з правових питань Октава Капітал

Глава комітету з питань комлаєнса

У 2006 році закінчив НТУУ «Київський політехнічний інститут» (спеціальність - «правознавство»).

З 2003 року був юрисконсультом на громадських засадах при соціальній службі НТУУ «КПІ».

У період з 2006 по 2007 працював юрисконсультом в юридичній компанії «Проксіма» і ЮФ АТ «Де Юре».

В 2007 році приступив до роботи в компанії Інком в посаді провідного юрисконсульта, в 2014 році переведений на посаду заступника директора юридичного департаменту.

У 2015 призначений у КУА ТОВ «Октава Капітал» на посаду заступника директора з правових питань.

Має великий досвід договірної роботи, юридичного супроводу великих проектів для іноземних та вітчизняних компаній, успішного представлення інтересів юридичних осіб у складних господарських та адміністративних судових процесах, бере активну участь в обговореннях актуальних правових питань і змін у законодавстві між представниками влади та бізнесу.