Компанiя «Датагруп»

Компанiя «Датагруп»

«Датагруп» - провідна компанія на ринку телекомунікаційних послуг України. За 13 років існування компанія досягла лідерства в таких

сегментах зв'язку як передача даних, міжоператорські продажі, супутниковий інтернет. У 2010 році «Датагруп» вийшла на ринок роздрібних послуг під торгівельною маркою «Домашній телеком».

На сьогодні це єдиний оператор на території СНД, якому вдалося поєднати всі види транспортних технологій передачі даних (радіо, оптоволокно, супутник, мідь). Незалежно від способу підключення та територіального розташування, клієнт компанії отримує високу якість зв'язку.

«Датагруп» має власну волоконно-оптичну мережу в усіх регіонах України загальною протяжністю 21 тис. км, новітню супутникову мережу зв'язку, яка побудована на базі супутника KA-SAT.

У 2013 році «Датагруп» вийшла на міжнародну арену: завершилося будівництво першої в історії України трансконтинентальної магістралі Європа - Азія загальною протяжністю понад 7 тис. км. «Датагруп» самостійно керує транзитом міжнародного трафіку.

Детальніше про компанію:

datagroup.ua