Як в Октаві пройшов день Girls in ICT

Як в Октаві пройшов день Girls in ICT

29 квітня учениці 7-11 класів відвідали групу компаній "Октава", де пройшла зустріч Girls in IСT (Information and communications technologies), присвячена міжнародному дню дівчат в IT.

Захід Фонду "Освітні ініціативи" і Cisco Ukraine видався вдалим: в конференц-залі довелося доставляти стільці, щоб розсадити понад 200 учасників з різних регіонів України.

Старшокласниці прослухали презентації спікерів і навперебій ставили питання. Так, у глави групи компаній Олександра Кардакова цікавилися, з чого почати кар'єру і як стати айтішницею, яку запрошують працювати світові корпорації.

Надія Литвинова, інженер Центру підтримки клієнтів Cisco в Кракові, розповідала про те, як організована робота в європейських офісах, і демонструвала світлини організації робочого простору і зон відпочинку.

Керівник відділу ПЗ компанії "Мегатрейд" Ольга Оліфіренко зазначила, що жінки, які працюють в сфері IT, повинні бути на голову вище своїх колег-чоловіків, оскільки упереджене ставлення до них ще частково збереглося. Ольга порадила студентам і школярам грамотно підходити до планування свого часу і багато вчитися.

У свою чергу, Ольга Яновська, викладач кафедри комп'ютерних систем та мереж НАКУ "ХАІ" зупинилася на перспективності роботи в IT, і зокрема бурхливому розвитку сфери "Інтернету речей".

У фіналі конференції учасниці протестували IoE девайси, представлені школярками навчально-виховного комплексу №141 "ОРТ", пограли в гру "Спіймай пакет" і побували на екскурсії по секретним місцях Києва.