Беремо участь в четвертому щорічному форумі з кібербезпеки “Захистимо бізнес, захистимо державу”

2 листопада Octava Defence бере участь в Щорічному Міжнародному форумі «Кібербезпека – захистимо бізнес, захистимо Державу».

Олексій Севонькін, BDM компанії, представить експертний погляд на питання кіберстійкості в СЕКЦІЇ 1, присвяченій безперервності бізнесу.

На думку фахівців Octava Defence найкоротший шлях до кіберстійкості пролягає через використання Security Operational Center (SOC). Він дозволяє досягти необхідного рівня спостережуваності інфраструктури, забезпечує безперервний захист, розслідування та реагування на інциденти.

Форум, який відбувається в рамках всеукраїнського Місяця кібербезпеки, називають Національним майданчиком для обговорення Стратегії кібербезпеки України. За чотири роки існування він став джерелом інформації про потенціал України в сфері кібербезпеки, а також ресурсом для обміну досвідом і актуальною інформацією.

Докладніше про подію – https://cybersecurity-2021.ciseventsgroup.com/?utm_marker=UCCI&fbclid=IwAR1ldgKtikS1NL94lPnrUEjodTFUgRSAFuP-S-EPyA3suvpahyuQIYmyw_w

Tags :