Europe-wide CASSINI Hackathons – Відбувся!

CASSINI Hackathons & Mentoring є частиною ініціативи CASSINI Європейської комісії з підтримки космічного підприємництва. Це серія із шести хакатонів протягом трьох років, присвячених вирішенню глобальних проблем з використанням космічних технологій. Ці хакатони об’єднують молодих фахівців, студентів, дослідників та підприємців, які цікавляться програмним забезпеченням, даними, дизайном та бізнесом, для створення інноваційних рішень з використанням даних спостереження Землі, технологій супутникового позиціонування та супутникового зв’язку.

CEO та голова Комітету інформаційної безпеки Octava Defence Олександр Атаманенко, який був у складі журі та ментором заходу, виступив у хакатоні та розповів учасникам про те, що наразі стартапам важливо знати про кібербезпеку.

«Вивчаючи проєкти учасників я бачу багато ініціатив та стартапів, які мають велику перспективу для розвитку нашої країни та збільшення інноваційного розвитку нашої країни, але для того, щоб втілити їх – ми перш за все повинні подбати про їх кібербезпеку на всіх стадіях їх реалізації», – зазначив під час заходу Олександр Атаманенко.

CASSINI Hackathon, який організовано Ukrainian Startup Fund у партнерстві з Octava Defence, SET University, Sigma Software та NOOSPHERE, став ареною для обговорення актуальних тем, таких як кібербезпека в інтернеті, новітні технологічні розробки майбутнього, підтримка сталого розвитку інфраструктури, зміцнення продовольчої безпеки та доступу до чистої води, а також розуміння та прогнозування вимушеної міграції.

Переможці проєкту отримали призи від партнерів Хакатону призи:

▪️ від Octava Defence – Призовий фонд $4 500, а також додаткові 20 годин експертного менторства для 3 найкращих команд.

▪️ від SET University – Сертифікати на навчання для обраних команд на мікромагістратурі.

▪️ від Sigma Software Labs – 4 години персональних онлайн-консультацій з обраним ментором.

▪️ від Dragonfly Aerospace – Менторську підтримку команди переможця протягом 6 місяців у вигляді 1-годинних онлайн сесій раз на місяць.

Tags :