Octava Defence представила свої розробки на конференції ASIS EUROPE 2024


Компанія Групи Октава – Octava Defence стала першою українською компанією, яка представила свої технологічні та програмні рішення світовій безпековій спільноті на конференції ASIS Europe у Відні.

Мова про уніфіковану платформу захисту об’єктів критичної інфраструктури “СФЕРА”, яка об’єднує в одне ціле функціональні можливості системи радіолокаційного контролю, інтелектуальної системи відеоспостереження “ЗІР”, звукометричної акустичної системи “ФЕНЕК”.

“СФЕРА” автоматично обробляє, узагальнює та аналізує інформацію, отриману від системи радіолокаційного контролю, звукометричної акустичної системи “FENEK”, інтелектуальної системи відеоспостереження “ЗІР”, та пропонує відповідним пунктам управління оптимальні проекти управлінських рішень щодо усунення потенційної загрози.

“СФЕРА” спроєктована як інтелектуальна основа комплексного захисту об’єктів критичної інфраструктури. Її можна використовувати як шляхом інтеграції, так і включення до складу інших інтелектуальних систем забезпечення безпеки інфраструктури місцевого, регіонального та національного рівнів.

Нагадаємо, ASIS Europe – один з наймасштабніших заходів зосереджений на питаннях ризиків фізичної та кібербезпеки, а також на ролі, яку безпека відіграє у підтримці бізнес-цілей. Це найважливіша в регіоні зустріч для визнаних лідерів у сфері безпеки, які працюють в багатонаціональному середовищі.

Детальніше про захід та розробки, представлені Octava Defence, читайте за посиланням https://internationalsecurityjournal.com/octava-asis-europe-2024/

Tags :