Octava Defence – партнер III Всеукраїнського інженерного хакатону SmaRTF

У Києві проходить III Всеукраїнський інженерний хакатон SmaRTF, який надає унікальну можливість Інженерний хакатон – це унікальна можливість в режимі онлайн з професіоналами в цій галузі і експертами конкурсу «прокачати» себе у smart military electronics і створити девайс, здатний допомогти нашим ЗСУ та наблизити Перемогу.

Учасники можуть спробувати себе в декількох категоріях:

  • Оборонна
  • Наступальна
  • Розвідувальна
  • Рятувальна
  • Безпекова
  • Тренувальна/навчальна (підготовка військових)

Засновник Octava Defence та голова наглядової ради Octava Capital Олександр Кардаков, увійшов до складу журі хакатону. А Octava Defence виступає партнером заходу. Змагання відбудуться у два етапи:

І етап: впродовж 2 днів учасники мають вирішити проблему в рамках категорії оголошеної в день змагань з презентацією проєкту. 5 кращих рішень потраплять на другий етап. Протягом тижня після оголошення переможців першого етапу, команди складають Bill of materials необхідного для створення девайсу і передають організаторам. До другого етапу відібрані команди мають створити функціональний прототип свого рішення, здатний продемонструвати журі працездатність проекту. Після завершення хаккатону прототип залишається в учасників.

ІІ етап: 9 грудня презентація готового прототипу девайсу та визначення команди-переможця. Кожна команда хакатону має ментора-експерта, який надає необхідні поради з огляду на свій досвід та допомагає підібрати правильний підхід до реалізації проєкту.

Наприкінці змагання команда-переможець отримає 2 000 $ та призи від партнерів.

Tags :