Експертний консалтинг
НАДАЄМО ДОСТУП
ДО АКТУАЛЬНИХ ПРАКТИК КІБЕРБЕЗПЕКИ САМЕ ТОДІ, КОЛИ ВИ ЦЬОГО ПОТРЕБУЄТЕ
Портфель консалтингових
послуг
  • Аудит системи кіберзахисту
Визначимо загальний рівень захищеності компанії та відповідність системи кіберзахисту наявним ризикам і загрозам. У результаті ви отримаєте незалежний та об’єктивний погляд на стан речей.

Приклад звіту
Замовити пропозицію

  • Оцінка ризиків
Допоможемо визначити пріоритети для спрямування механізмів кіберзахисту. Одноразово або на регулярній основі ви отримуватимете мапу ризиків для підвищення рівня кіберстійкості бізнесу.

Приклад звіту
Замовити пропозицію

  • Тест на проникнення
Зімітуємо атаку на бізнес, щоб визначити здатність бізнесу протистояти вторгненню, знайдемо вразливості та запропонуємо шляхи їх подолання.

Приклад звіту
Замовити пропозицію

  • Розроблення стратегії кібербезпеки
За результатами аудиту й оцінки ризиків сформуємо портфель проєктів, спрямованих на розвиток системи кіберзахисту. Визначимо сервісні показники, за якими оцінюватиметься стан захищеності бізнес-систем. Допоможемо заручитися підтримкою вищого керівництва для реалізації проєктів.

Приклад звіту
Замовити пропозицію

  • Розслідування інцидентів
Проаналізуємо середовище, виявимо та нейтралізуємо причини виникнення інциденту. Усунемо наслідки. Переналаштуємо системи кібербезпеки для здійснення подальшого моніторингу і запобігання повторенню ситуації.
Підвищимо рівень компетентності інженерної команди, яка здійснює технічний супровід інформаційних систем.
Поглибимо знання команди аналітиків з метою поліпшення якості моніторингу, розслідування та реагування з урахуванням специфіки бізнесу.

Приклад звіту
Замовити пропозицію

  • Управління кіберобізнаністю
Посприяємо перетворенню всіх співробітників бізнесу на Blue Team. Сформуємо навички кібергігієни відповідно до корпоративної політики безпеки. Надамо рекомендації щодо забезпечення особистої безпеки.

Приклад звіту
Замовити пропозицію