Троє переможців змагань «Кіберніндзя» стали стажерами Octava Defence

24 листопада відбувся довгоочікуваний фінал першого всеукраїнського конкурсу для студентів та учнів «Кіберніндзя», який тривав у рамках Національного Місяця кібербезпеки.

За його результатами троє переможців: Теличко Микита (12 років), Мудрий Микита (16 років) та Дудяка Ілля (18 років) стали стажерами Octava Defence. Вже у другій половині грудня вони розпочнуть стажування з оглядової сесії, присвяченої особливостям різних професійних напрямів.

«Ми хочемо почати з того, щоб продемонструвати юним кіберзахисникам варіанти розвитку у професії, адже кібербезпека – дуже широка тема. Розуміння потенційних напрямів розвитку допоможе стажерам визначитися із зоною власних інтересів, а відтак сфокусувати зусилля і, наприклад, обрати ВНЗ», – розповідає Максим Лебеденко, комерційний директор Octava Defence та куратор програми стажування.

Взагалі до конкурсу долучилися учні з усієї України, було прийнято та перевірено 706 робіт, що відповідали заявленим умовам. Для кожної вікової категорії було передбачено свої вимоги, адже участь брали діти від 8 до 17 років. Юні учасники протягом жовтня надсилали свої роботи на тему кібербезпеки у різних номінаціях: графічний плакат, Scratch-гра, відеоролик, анімація, вебсторінка та інтерактивна інфографіка. Окремо проводились CTF (Capture the Flag)-змагання, під час яких учасники від 10 років спробували свої сили та показали вміння у швидкості та здатності знаходити вразливості інформаційної безпеки та їх експлуатації. Саме переможців CTF було запрошено на стажування до Octava Defence.

Об’єктивність підведених підсумків гарантувало представницьке журі у складі понад 40 експертів серед яких були Олексій Севонькін, BDM, та Максим Лебеденко, комерційний директор Octava Defence.

Організаторами конкурсу виступили Торгово-промислова палата України, Київська мала академія наук, Академія цифрового розвитку, ТОВ Security Expert Group, за підтримки Національного координаційного центру кібербезпеки при РНБО України, Держспецзв’язку, Департаменту Кіберполіції та представники бізнесу.

Ми щиро вітаємо організаторів з вдалим стартом, дякуємо за запрошення та високу якість загальної організації процесу та продовжимо інформувати вас про успіхи наших стажерів під час їхньої роботи в Security Operations Center Octava Defence.

З найкращими роботами та прізвищами всіх переможців можна ознайомитись за посиланням

Запис ефіру з оголошенням переможців конкурсу.

Tags :