Оптичне спостереження

Thumb
Shape
Icon

Наші рішення

ZIR

Комплекс інтелектуальних систем спостереження для виявлення цілей та об'єктів незалежно від погодних умов та рельєфу місцевості. Наймолодша модель лінійки ідентифікує людину на відстані 3 км, а транспортний засіб - на відстані 9 км. Найпотужніша модель може виявити людину на втричі більшій відстані.

Octava Defence

Інші рішення

Використовуючи передові технології акустичного спостереження, ми ефективно виявляємо звукові сигнали загрози в режимі реального часу, забезпечуючи високий рівень безпеки в різних сценаріях.

Наші рішення для оптичного спостереження забезпечують точний і якісний візуальний моніторинг навколишнього середовища, включаючи камери нічного бачення і високоточні камери.

Octava Defence пропонує комплексні підходи до оборони, об'єднуючи акустичне, оптичне та радіолокаційне спостереження в інтегровані системи, які забезпечують виявлення для всебічного захисту від загроз.

У світі швидко мінливих кіберзагроз наші експерти гарантують захист вашої цифрової інфраструктури та даних за допомогою передових стратегій і технологій.

Маєте питання?

Напишіть нам

  Зв'яжіться з нами

  Контакти

  Відділ продажів

  +38 044 538 00 45

  Загальні питання

  +38 044 538 00 40