Чому технічних засобів захисту недостатньо для забезпечення кібербезпеки?

Існує 5 причин, які пояснюють, чому НЕ МОЖНА покладатися тільки на технології при забезпеченні кібербезпеки.1. Кіберкримінальна економіка розвивається, а це означає, що навіть новітні технологічні рішення захисту (defensive security) на практиці завжди відставатимуть від передових методів кіберзлочинців. Найкращі експерти працюють проти вас. Вони прицільно шукають способи обходу засобів захисту, таких як міжмережеві екрани, антивірусне програмне забезпечення, системи виявлення та ін.

2. Ландшафт кібербезпеки залишається статичним, тому навіть спочатку ефективні елементи контролю з часом можуть стати ненадійними, адже загрози, яким вони протистоять, продовжують змінюватись.

3. Технологічний стек рішень дуже часто забувають оновлювати та підтримувати. Людський фактор «встановив та забув» не завжди компенсується організаційними заходами, що залишає зловмисникам «відкриті» двері до вашої організації.

4. Технології найчастіше використовують неефективно. У більшості організацій інвестиції у засоби захисту не окупаються з двох причин: команда нечисленна і їй не вистачає кваліфікацій або необхідність балансувати витрати та рівень безпеки призводить до компромісу в асортименті рішень, що не дає необхідний рівень захисту.

5. Процесний та документований підхід до безпеки показує свою ефективність на практиці. Якщо ваша компанія не має мінімального набору політик – ви не зможете бути кіберстійкими.

Octava Defence, пропонуючи послуги експертного аутсорсингу та SOCaaS, зокрема:

  • покладається на триєдність: технології, процеси, люди
  • при впровадженні нових засобів захисту використовує орендну модель, що зменшує обсяг капітальних інвестицій та підвищує швидкість впровадження технологій
  • з допомогою організаційних заходів підвищує експлуатаційну зрілість підприємства. В результаті значно зростає ефективність використання технологій.

Дізнайтесь більше про можливості SOCaaS або замовте ДЕМО

 

Tags :